Reserved
 
Mysig övervåningsbungalow med stor privat trädgård, Torrelamata. Torrevieja.
Torrevieja, Torrelamata
€139,000
Översikt
Referens PC5610
Sovrum: 2
Badrum: 1
Pool: Allmän
Våning: 2
Avgift: €100 /månad
Suma/IBI: €6 /månad
Boarea:50m²
Terass utan tak:8m²
Välkommen till denna mycket trivsamma övervåningsbungalow som kombinerar bekvämt boende med generösa utomhusytor. Bostaden är belägen på andra våningen och erbjuder en genomtänkt planlösning med två sovrum, perfekt för både permanentboende och semesterboende.
Det avskilda köket ligger i direkt anslutning till vardagsrummet, vilket skapar en social men ändå funktionell yta. Från vardagsrummet når du balkongen – en härlig plats för morgonkaffet eller kvällens avkoppling. Badrummet är utrustat med badkar och ger en extra känsla av komfort.
En av bostadens verkliga pärlor är den privata trädgården på markplan om ca 35 kvm. Här finns gott om plats för lek, soliga dagar i loungemöbler eller trevliga måltider utomhus – en perfekt oas för både stora och små.
En mycket charmig och hemtrevlig bungalow som erbjuder det lilla extra med både balkong och egen trädgård. Ett boende att verkligen trivas i!
Anlagd trädgård
Förråd
Luftkonditionering, Luftvärmepump
Pool, Allmän
Balkong
Gångavstånd till strand
Internet
Nära bekvämligheter
Nära busshållplats
Trädgård
Uthyrningspotential
Veranda, fram
Avstånd
Bekvämligheter: 300 m
Flygplats: 45 km
Hav: 900 m
Kollektivtrafik: 300 m
Ansvarsfriskrivning: Fastighetsinformationen härmed är endast vägledande. Även om vi gör vårt yttersta för att verifiera innehållet i detta dokument och webbplats, är vi inte ansvariga för eventuella fel eller utelämnanden.
Kontakt
POWERED BY HABENO
Dela
Language